WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, W JEDNYM MIEJSCU!

MASZYNY BUDOWLANE, PODESTY RUCHOME, ELEKTRONARZĘDZIA.

Elektros Opole pojawił się na rynku w 2012 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw oraz otworzyliśmy wypożyczalnie, której asortyment z każdym miesiącem się zwiększa.

W swojej ofercie posiadamy podesty ruchome i elektronarzędzia tylko do najlepszych producentów – Upright, Skyjack, JLG, Genie, Denka, Iteco oraz wielu innych. Oferujemy również wiele usług uzupełniających. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne, pneumatyczne i AKPiA. Modernizujemy maszyny i linie produkcyjne. Prowadzimy profesjonalne badania termowizyjne kamerą Fluke TiS45. Wykonujemy bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe Hilti. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu każde zlecenie wykonane jest dobrze i profesjonalnie.

image
NAJWYŻSZA PÓŁKA

SPRZĘT, KTÓREGO SZUKASZ!

W naszej ofercie znajduje się ponad 60 urządzeń, podestów ruchomych i elektronarzędzi. Świadczymy usługi wynajmu podnośników nożycowych, przegubowych, teleskopowych, minikoparki, urządzeń spawalniczych, kompresorów, zagęszczarek czy agregatów. Wynajmujemy również elektronarzędzia renomowanych firm takich jak Hilti, Bosch, Grafit, Skil. W naszej ofercie znajdą Państwo wiertarki udarowe, wiertarki akumulatorowe, szlifierki i wyrzynarki, opalarki, pilarki i inne.

Jakość

98%

Profesjonalizm

95%

Doświadczenie

100%
NIE TYLKO SPRZĘT

Usługi uzupełniające i transport

Zapewniamy nie tylko wynajem sprzętu, ale również transport maszyn, urządzeń i elektronarzędzi do i od klienta. Powiedz nam gdzie, a dostarczymy wybrany przez Ciebie sprzęt bezpośrednio na plac budowy! Oferujemy również usługi uzupełniające jak obsługę podnośników, wykonywanie wykopów, wynajem osprzętu i akcesoriów BHP oraz wynajem krótko i długoterminowy. Wynajem już od 1 doby!

Wypożyczalnia
Sprzętu

Znajdziecie u nas najlepszej klasy podnośniki, sprzęt budowlany oraz elektronarzędzia.

Usługi
Uzupełniające

Termowizja, automatyka przemysłowa czy instalacje elektryczne. Niczego się nie boimy!